Nebulizatory InnoGIO

05.05.2014

Nebulizatory InnoGIO GIOvital niezawodne przy wykonywaniu domowych inhalacji

Podawanie leku w formie aerozolu jest bardzo popularne. Lekarze potwierdzają, że jest to o wiele lepsza forma przyjmowania leku niż standardowe metody. Dzieje się tak dlatego, że lek jest szybciej wchłaniany przez organizm, zmniejsza zjawisko występowania skutków ubocznych, a także działa bezpośrednio na miejsce choroby. Nebulizator membranowy GIOvital Mini Mesh i  kompresorowy nebulizator InnoGIO GIOvital VP-D1 to certyfikowane wyrób medyczny bardzo przydatny w leczeniu chorób układu oddechowego.

Nebulizatory pozwalają na zastosowanie różnych leków i ziół, dzięki czemu przydadzą się również do  ziołolecznictwa. Urządzenia są ciche i proste w obsłudze. Wystarczy zaaplikować lekarstwo i wcisnąć przycisk startu. Przy użyciu ultradźwięków nebulizator GIOvital Mini Mesh zmienia preparat w drobny aerozol, który skutecznie rozpyla się w organizmie. Zaawansowana technologia pozwala na wykorzystanie leków w pełni. Tak podany lek, oczywiście po konsultacji z lekarzem, zwiększa działanie terapeutyczne i jednocześnie niweluje skutki uboczne leków doustnych. Znajdująca się w nebulizatorze GIOvital Mini Mesh dwustronna membrana jest odporna na zapychanie, a dzięki zastosowaniu systemu odwrotnego czyszczenia możemy być pewni, że podawane różne leki nie zmieszają się ze sobą.

Dwie wielkości maseczki inhalacyjnej oraz ustnik wielkokrotnego użytku sprawiają, że oba nebulizatory mogą być używane przez osoby dorosłe oraz przez dzieci

Nebulizatory InnoGIO GIOvital to kompaktowe urządzenia, które zadbają o zdrowie wszystkich domowników w każdym miejscu na Ziemi. Dodatkowo nebulizator InnoGIO GIOvital Mini Mesh może być zasilany zarówno bateriami, jak i za pomocą kabla znajdującego się w zestawie. Z nebulizatorami InnoGIO GIOvital żadne alergie oraz infekcje dróg oddechowych nie popsują radości z rodzinnego wypoczynku.

Sklep internetowy Sellingo